Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narozky!!

12. 4. 2009
Dneska uplynulo již sedm krásných let, co jsem společně se svými brášky a sestřičkami spatřil světlo světa. Takže velká gratulace vrhu "J" z Akátové aleje, bohužel, některým už do psího nebíčka..
Ano, už je to tak, dneska slavím již své sedmé narozeniny.Obrazek Rozhodně na sobě rok na víc nepociťuji, včerejší velikonoční výšlap /více v Naše procházky/ jsem zvládl naprosto v pohodě, ikdyž jsem patřil k nejstarším účastníkům. K narozkám jsem dostal krásný dortík a spoustu dárků, fotečky  jsou na www.jimhafn.rajce.net

Panička také natočila kraťoučké videjko a jak na něm můžete vidět, dortík mi chutnal, ale pak mě zaujalo něco jiného, takže jsem konzumaci dortíku přerušil, narozky-nObrazekenarozky a pěkně jsme se narozeninově válel:-)
Takže do dalších let si společně  s paničkou přejeme, hlavně, aby mi sloužilo  zdravíčko, protože to je to nejdůležitější,  a abych prý zůstal pořád tak veselý  a skvělý jako doposud. A jak jednou řekla paniččina mamka, že paničkou odpromuju,tedy budu přítomný na její promoci, tak se budu snažit, toto přání splnit :-)  

Obrazek