Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dogshow Rybníky 2010

5. 9. 2010

Dogshow Rybníky

Po dvou letech jsme opět zavítali na krajskou výstavu psů do malebné vísky Rybníky u Dobimg_6672.jpgříše. Zdejší prostředí se nám moc líbí, je tu milá atmosféra a potkáváme se tu s našimi známými. Takové to bylo i letos, jedním slovem paráda. Počasí bez deště, svítilo sluníčko, ale teploty byly příjemné, žádná tropická vedra, jako  v roce 2008. Krásné pro205.jpgstorné  a travnaté kruhy, mnoho prostoru na venčení  a proběhnutí se s pejsky, než se šlo "na to". Atmosféru zpetřovalo i vystoupení dudáků.

Výstavu jsme si bohatě užili, na řadu jsme přišli  kolem poledne, byli jsme posledním posuzovaným plemenem v našem kruhu, ale to čekání za to stálo. Potkali jsme se tam s kamarády, poznali jsme nové. Pejsci byli úžasní, já i Jimík jsme si to moc užívali. 

206.jpgLetos posuzoval pan Andráš Polgár, jeho posuzování se nám líbilo a jemu nezmizel úsměv z tváře ani po posouzení 60 psů, kteří  byly před berňáčky. Všichni naši kamarádi si vedli moc dobře a mnoho se jich radovalo z prvních míst  a odnášelo si vítěze tříd a krajského vítěze. Radovali jsme se i my. Jimíček se ve třídě veteránů předvedl v plné parádě a dobré náladě, pan rozhodčí z něj byl nadšený, img_6671.jpgveteránský věk mu vůbec nehádal a dokonce mu chtěl dát i krajského vítěze, ale tento titul naší veteránské třídě nepřísluší. To nás moc potěšilo, ale už se nebudeme plést do třídy otevřené mladším kolegům  Krajský vítěz vlastně zůstal v rodině, získal ho Jimíčkův synovec Arčík :-) Výsledky najdete zde

Nafotili jsme spoustu foteček, ať už z kruhu berňáčků nebo jiných plemen a také spousta skupinových fotek, na kterých je vidět, že berňáčci jsou nekonfliktní pejskové a ve smečce jsou zkrátka nejkrásnější.

Videa: http://www.youtube.com/watch?v=koOBJB-kfkk

http://www.youtube.com/watch?v=HNCk-s6kBuU

FOTO: http://jimhafan.rajce.idnes.cz/DogshowRybniky2010/aše fotky 207.jpg

a ještě od kamarádů. http://papagaja.rajce.idnes.cz/vystavaRybniky_4.9.2010/

http://camel2.rajce.idnes.cz/Dog_Show_Rybniky_2010/