Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava ŠSP 2.10.2010

3. 10. 2010

Podzimní klubová výstva

Jak už bývá zvykem, podzimní klubovka se koná v areálu ATC Knížecí Rybník v Zárybničné Lhotě u Tábora. Letos jsme se aktivně účastnili i my. Mým přáním bylo, aby nám vyšlo počasí a celá výstava nepropršela  a nebyli jsme jako vodníci. Počasí si naštěstí dalo říct, vypršelo se začátkem týdne a víkend byl bez deště, místy i se sluníčkem, co si přát více. Přihlášeno bylo bezmála 40img_7140.jpg0 psů, samozřejmě opět byly nejpočetněji zastoupení berňáčci. Jimík byl přihlášen ve třídě veteránů  a protože tato třída byla na řadě téměř jako poslední(po nás už jen jeden pejsek ve třídě čestné), měli jsme dost času, abychom si prošli celou výstavu, pozdravili se se známými  a pěkně si popovídali. Jen fotek máme letos méně, než u nás bývá zvykem, protože jsem byla jen já  a Jimíček, takže v jedné ruce foťák, v druhé vodítko,ale i přesto jsem img_7144.jpgněco málo vyfotila. Bohužel se nedalo stíhat pobíhat mezi kruhy a vždy vyfotit všechny kamarády, kteří byli zrovna v kruhu. Na výstavě jsme se potkali i s Jimíkovými chovateli z chs z Akátové aleje, pomazlili jsme jejich nejmladší přírůstky a samozřejmě se společně vyfotili. Na výstavě byla i Jimíčkova ségra Jennynka, která vypadá také moc dobře  a ve třídě veteránek se umístila jako výborná 3.

Po dlouhém čekání, kolem půl druhé odpoledne jsme se na řadu dostali i my-veteráni. Ač toho čekání měl už Jim za celou dobu dost, moc hezky se předvedl, spolupracoval, běhal, udělal mi velkou radost. Po velmi pečlivém posouzení, prohmatání  a několika kolečkách nás německý pan rozhodčí postavil na 3. místo se známkou výborný. Za fotečky Jimíka a mě v kruhu moc děkujeme kamarádce Miládce, která byla tak hodná  a fotila nás naším foťákem  a pak také moc děkujeme panu Luborovi Langerovi z chs Amber Bohemia za krásné fotky, nejen z kruhu.

Výstavu jsme si oba dva hezky užili, slíbila jsem Jimíčkovi, že to byla jeho derniéraa už ho nikde "tahat" nebudu. Už se těším za rok, opět na klubove, já jako divačka určitě

na fotce Jimík a Bačik (Casidy Baronnella) s paničkou Monikou

img_6769.jpg