Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva štěňátek v Ráji

11. 5. 2009
Prodloužený víkend jsem si užila v chs z Příborského ráje u rodiny Pustějovských  a jejich, momentálně jedenácti berňáčků. Přívítalo mě devět nádherných miminek, jejich hodná  a trpělivá maminka Iriska  a její kamarád Brututsek. Dokonce jsme stihli zajet i na Slezskou výstavu v Hlučně, kde se Brutusek umístil jako výborný 2. Iriska jela jen fandit. Inge mi půjčila foťák, takže na několik foteček, co jsem udělala se můžete podívat na tomto odkaze www.brutusiris.rajce.idnes.cz/9.5.2009_Slezska_vystava_psu_Hlucin/

Obrazek
Na výstavě jsme potklali i Míšu  a jejího psího dědečka Dykouška, který o prázdninách Obrazekoslaví již své desáté narozeniny. Na svůj věk vypadá úžasně!            Berňáčků  a prima lidiček není nikdy dost, takže do Ráje v sobotu přijela i Liv s rodinou  jejich miláček Corradko.

Šťěňátka  jsou úžasná, nádherná, některá už dvoukilová, zkrátka miláčci po kterých se mi už stýská. Moc děkuji kamarádce Inge a její rodině za jejich vřelé přivítání a jsem velmi ráda, že jsem měla tu možnost strávit několik dní s devíti malými drobečky kteří si vás získají na první pohled. DĚKUJU!!!
 Všechna "miminka" jsou zadána!

Obrazek