Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výšlap Mokrsko

12. 4. 2009

Včera 11.dubna se konala salašnická akce - velikonoční výšlap na Veselý vrch u Mokrska. Tento báječný výšlap organizovala CHS Amber Bohemia (www.ambernohemia.wbs.cz) a my mooc děkujeme!Obrazek

 

Paničce se naštěstí ráno povedlo přemluvit „hlavu“rodiny a na výšlap do Mokrska jsme vyrazili. Na parkoviště pod kopec jsme dorazili něco málo po půl jedenácté a tam už bylo hodně lidiček a hafanů, někteří dorazili ještě po nás. Než jsme se vydali zdolat kopec, pěkně jsme se na parkovišti seřadili a vyfotili se na památku. Pak už nic nebránilo tomu, abychom se vydali vzhůru k rozhledně. Šlo se nám hezky, cesta vedla lesem, byl chládek. Netrvalo dlouho a byli jsme u cíle. Nahoře jsme se vydýchali, napojili se pejsci i pánečci a kdo chtěl, mohl vylézt na rozhlednu a pokochat se nádherným výhledem po okolí.Obrazek

My pejsci jsme si pod rozhlednou pěkně pobíhali, seznamovali se, zkrátka jsme si to užívali. Seznámil jsem se s bratránkem Oliverem z Akátové aleje- Badíkem.(www.magichill.wbs.cz) On, jeho kámoška Týna a jejich panička jsou všichni moc fajn. Doufáme, že se s nimi opět někde setkáme.

Od pořadatelů-chs Amber Bohemia jsme dostali na památku krásný pamětní list a zlatou koledu :-)  Díky. Výšlapu se zúčastnilo přes 30 pejsanů, převážně berňáčků, ale k vidění byl i jeden velký švýcar, dvě apenzellky a tři „nesalašníci“.

Celá akce se náramně povedla, byla to příjemně a pohodově strávená sobota ve společnosti fajn lidiček a tříbarevných hafanů.

Fotečky na http://jimhafan.rajce.idnes.cz/vyslap_Mokrsko/